Tým

Kolektiv pedagogů a provozních pracovníků, plný pozitivní energie, vytváří dětem pocit bezpečí, radostnou atmosféru pro celodenní pobyt dětí ve Spirálce již více než šest let.

O kolektivu mateřské školy na veselou notu:

Zdeňka Petrová
Je maminkou Spirálky. Po dlouholeté pedagogické praxi ve státních MŠ (Milíčevsi, Železnici, Mladějově a Kněžnicích) si splnila svůj dávný sen. Otevřela Spirálku! Ráda zpívá, tancuje svoji práci miluje. Obrázky si kreslí a dětem krášlí jejich dětství. S všeobjímající láskou dveře dokořán otvírá, když ranní slunko svítá a každé dítko ke vzdělávání s rodičem na Spirálce s úsměvem vítá.

Jitka Votýpková
Paní učitelka je na Spirálce již třetím rokem. Před tím, než začala rozdávat radost našim dětem, pracovala dlouhá léta jako ředitelka MŠ ve Veliši. Má velké srdce a svojí láskou, něhou a citlivým přístupem usnadňuje dětem vstup do MŠ. Pro ty nejmenší je „pohádkovou babičkou“.

Alena Mühlová
Smíšek celého kolektivu se stará o pořádek a čistotu ve Spirálce i okolo ní. Co na tom, že kdysi pekla koláče…teď s úsměvem uklidí, vysaje, hračky porovná, okna umyje, aby k nám mohlo Sluníčko. A takovým sluníčkem je i pro děti. „Pohladí, zahřeje, s láskou se usměje…“. Děti ji mají moc rády.

Poslední členkou týmu je paní Blanka Hofmanová, která se stará o účetnictví.